(1 glas)
v Šport

Z Murinim skalpom se apetiti niso povečali, je pa odličen štart v sezono

Od Objavljeno Julij 19, 2021

Uvodna tekma prvoligaške sezone se za Kraševce ne bi mogla bolje začeti, saj so v soboto v Fazaneriji s tremi zadetki slavili nad aktualnimi državnimi prvaki. To je sicer tudi prva zmaga češnjic na gostovanju pri Muri.

Sežančani so do vodstva prišli v 10 minuti prek Dina Stančiča, z bele točke je v drugem polčasu povišal Marko Krivičić, za končnih 0:3 pa je v 60. minuti znova zadel Stančič. „Ne, apetiti se niso povečali, smo pa vsekakor zadovoljni s prvo tekmo,“ pravi direktor kluba, Davor Škerjanc

Sama ekipa sicer še ni popolna, med drugim je pred tekmo z Muro, Aldair Djalo, eden izmed nosilcev igre, prestopil v Olimpiji, v petek pa je vrste rdeče-črnih okrepil 19-letni vezni igralec, Aaron Kačinari, ki prihaja iz ND Gorica.
V petek bodo Kraševci na prvi domači tekmi nove sezone gostili Celjane. Navijače vabi, da se tekme udeležijo, čeprav, kot pravi, marsikoga odvrnejo PCT pogoji.

(foto: NK Tabor)